Moderné výstavba rodinných domov na kľúč: projekty, ceny a spoľahlivé implementáciách 85

Moderný dom z baru

Moderný dom z baru

Výstavba rodinných domov na kľúč, vzory a ceny ktoré je každému vlastníkovi pozemkov k dispozícii - je moderné riešenie pre výstavbu rodinných domov na nových technológiách. Tento prístup k výstavbe rodinných domov môže vyriešiť veľa problémov. Majú svoje domovy vyhľadávané veľa, ale nie všetky sa rozhodli stavať. A tak nie je divu, pretože mnoho šťastných majiteľov pôda desivá je vyhliadka vleklé a bolestivým konštrukcie.


obsah:

 • Výstavba domov v kľúči
 • stavebnej konštrukcie
 • Stavebníctvo predmestských domov na kľúč
 • Výstavba drevených domov v kľúči
 • Druhy drevené trámy používané pri výstavbe rodinných domov
 • Výstavba domov z penových blokov na kľúč
 • Výstavba drevených domov v kľúči
 • Voľba materiálu pre stavbu
Štýlový dvojpodlažný obec dom

Štýlový dvojpodlažný dom

Minimalistický súkromný dom s panoramatickými oknami

Minimalistický súkromný dom s panoramatickými oknami

Obytná budova z červených tehál v modernom dizajne

Obytná budova z červených tehál v modernom dizajne

Moderný bytový dom v secesnom štýle

Moderný bytový dom v secesnom štýle

Útulný tehlový dom s podkrovím

Útulný tehlový dom s podkrovím

Dvojpodlažný dom z penových blokov, lemované dekoratívne kameň

Dvojpodlažný dom z penových blokov, lemované dekoratívne kameň

Štýlový rodinný dom s balkónom mliečno šedej farby s jasne oranžovej dvere

Štýlový rodinný dom s balkónom mliečno šedej farby s jasne oranžovej dvere

Nové techniky umožňujú rýchlo stavať obytné budovy, bez príliš veľa znamená. V súčasnej dobe je stavba bez bolesti hlavy. A je pripravený na použitie stavby na kľúč, ktorý sa používa po celom svete a je veľmi populárny.

Výstavba domov v kľúči

Výstavba rodinných domov na kľúč - to výstavba budov na hotových projektov. To je ideálna príležitosť pre stavbu domu, nie pripojiť k tejto významnej práci. Zákazník, požiadať o pomoc v inžinierske firmy, získal finálny štruktúry. Nebude musieť hľadať pracovníci vykonávať geodetické prieskumy, preskúmať oblasť, dizajnu a tak ďalej. D. Všetky tieto práce bude plniť spoločnosť.

Profesionálna firma, ktorá stavia dom na kľúč, bez výnimky:

 • rozvoji koncepcie výstavby. Podrobný akčný plán bude jasne vykonávať prácu, načasovať ich vykonávanie;
 • štúdia o možnosti vybudovania plochy. To je veľmi dôležitý bod. Geodetické štúdie budú vyhnúť sa mnohým problémom, ako podzemnej vody alebo dutinky môžu byť škodlivý vplyv na ďalšie výstavby;
 • Vytvorenie projektovej dokumentácie. Hotové projekty môžu vytvárať krásne a jednotlivé domy. Profesionálne stavebné firmy vo svojom stave majú dizajnérmi, ktorí môžu vytvoriť domov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky zákazníka;
 • v projektovaní stavieb. Moderný dizajn riešenia budú zdôrazňovať štýl a sofistikovanosť, vyplní zvláštnu atmosféru;
 • zemné a stavebné práce. Profesionálny prístup k tomuto druhu práce rýchlo a efektívne vytvoriť krásnu budovu;
 • domáce dekorácie. Tento typ práce zahŕňa terénne úpravy okolo domu, že by vytvorenie harmónie.

Na kľúč stavba domu zahŕňa výkon všetkých druhov prác, riadne vykonanej dokumenty konštantný kontrolu nad pracovníkmi, poskytnutie správy o výdavkoch. Hotové projekty - je najpopulárnejší druh stavby po celom svete.

Ako profesionálna firma, môžete získať odbornú pomoc odborníka, ktorý so znalosťou veci príde na výber víťazného projektu vo všetkých ohľadoch. Master objasnenie všetkých priania zákazníka, predbežné posúdenie možnosti pozemkov a ponúknuť kompletný stavebný plán, plne uspokojiť všetky požiadavky a priania.

Malá krajina dom z dreva

Malá krajina dom z dreva

Moderný jednoposchodový dom s priestranným vstupom

Moderný jednoposchodový dom s priestranným vstupom

Výstavba jednopodlažných domov bude lacnejšie a rýchlejšie variant

Výstavba jednopodlažných domov bude lacnejšie a rýchlejšie variant

stavebnej konštrukcie

Projekt je dokument, bez ktorých nie je možné postaviť budovu. Samostatne plánovať stavbu bez znalosti je možné, ale to, či bude spĺňať všetky požiadavky - to nie je jasné. To je dôvod, prečo vytvorenie projektu by mala zveriť skutočný profesionál. Designer na vytvorenie základného plánu zvyčajne nasleduje požiadavky našich zákazníkov, ich potrieb a očakávaní, ako aj technologických možností a regulačných informácií. V dôsledku toho, že zákazník dostane príslušný prácu pevného domu, ktorý on sníval.

Pri vytvorení individuálneho projektu berie do úvahy všetky aspekty, vrátane finančnej. Masívne a komplexné stavať, tým viac peňazí bude musieť vynaložiť na to. Je samozrejmé, že vytvorenie individuálneho projektu nie je lacná služba, pretože rozvíjať správny plán by mal byť vykonané mnoho štúdií, plánovať umiestnenie izieb, predvídať ich funkčnosť, vykonať všetky potrebné technologické výpočty.

Vynikajúci spôsob, ako vytvoriť projekt je ku kúpe hotového plánu. To vám umožní ušetriť peniaze na vytvorenie projektovej dokumentácie individuálneho charakteru.

Moderné dodávateľ má veľa možností hotových projektov, ktoré vám umožnia vytvoriť si individuálny budovy. Samozrejme, že stavba domu chce mať svoj vlastný štýl a osobnosť. Moderné hotové projekty domov a nechajte ju. Profesionálny prístup ku konštrukcii budovy umožňuje vytvoriť úplne iný dom.

Mnohí veria, že vypracované projekty neprinesie domov funkcie a sofistikovanosti, že budova bude podobať jeden druhému ako dvojčatá. To nie je tak celkom pravda. Široký výber hotových vzorov umožňuje správny výber konštrukcie. Dom s pripravený projekt bude plne v súlade s prianím a požiadavkám zákazníka. Tiež, v závislosti na želanie zákazníka, v typických prevedeniach sa môžu zmeniť. Kompetentní prístup k Konštrukcia budovy postavené na štandardnom projekte, To nám umožňuje dať domu svoj vlastný štýl. Profesionálne Zdobené - najlepší spôsob, ako sa vyjadriť.

Hotové projekty - nákladovo efektívne konštrukcia, ktorá musí byť menšia ako peňažné náklady, pretože zákazník bude môcť výrazne znížiť svoje náklady návrhu. Nezabudnite, že projekt - stavbu základov, tak to nemôže byť lacné.

Jednoposchodový dom na štandardnom projekte

Jednoposchodový dom na štandardnom projekte

Objemný súkromný dom na individuálnom projekte, ktorý sa nachádza na svahu

Objemný súkromný dom na individuálnom projekte, ktorý sa nachádza na svahu

Individuálny prístup pri návrhu domu vám umožní vytvoriť svoj sen domov

Individuálny prístup pri návrhu domu vám umožní vytvoriť svoj sen domov

Výberom hotového projektu je potrebné pristupovať s plnou zodpovednosťou. Medzi veľkým množstvom konštrukčných variantov je veľmi ľahké sa stratiť. Je prirodzené, že manažér spoločnosti pomôže pochopiť všetky nuansy a okamihy budúcej stavby, ale rozhodnutie bude musieť brať osobne.

Pri výbere typu odborníkov domu radí vziať do úvahy:

 • či bola už predtým zavedená zvolený dizajn domu, koľkokrát idú konštrukciu predloženého plánu. Takéto informácie zaistí konštrukčná spoľahlivosť jeho popularity. Môžete tiež požiadať v akom priestore na stavbu domu, uistite sa, že váš plán bude pripravený len v kraji;
 • či je alebo nie je plán budúceho domu vhodná pre život všetkých členov rodiny. Za týmto účelom by mala byť prerokovaná so všetkými potenciálnymi nájomcami, že by si prial, aby v budúcnosti budovy, pretože budova má byť pohodlné pre všetkých, bez výnimky;
 • či pohodlných izieb, či sa im páči miesto. Tento bod by sa malo objasniť so všetkými nájomníkmi. Môžete dokonca pre-prideliť priestor;
 • či počet okien na vašich požiadaviek. Z táto suma závisí Svetlo v dome. V súčasnej dobe sa dáva prednosť svetlý izba s veľkými okennými otvormi;
 • sú tam na výhodnom mieste rekreačný areál. obývačka - to je miesto, kde sa zhromaždia celú rodinu na dlhé večery, kde hostia budú prijaté. To by malo byť pohodlné a praktické;
 • To zodpovedá možnému výkonu domu. Hotové projekty patrí výzdobu interiérov budov. Samozrejme, že môže byť vytvorený podľa individuálnych požiadaviek.

Ak zvolíte hotový projekt by mal byť obzvlášť opatrní, pretože príprava plánu musí spĺňať všetky požiadavky a priania nielen zákazníkovi, ale aj členov jeho rodiny. To je dôvod, prečo sa rozhodli hotový projekt by všetci ľudia, ktorí budú žiť v novom dome. Musia byť úplne pohodlné pre každého.

Domy na hotový projekt plne vyhovuje všetkým požiadavkám pohodlný život. Sú vybavené všetky inžinierske siete, teplé a útulné. Rad dokončených projektov vytvorených s prídavkom garáž, verandy, podkrovie, kúpeľ. Je to veľmi pohodlné a funkčné variant budovy. Hotové projekty a ich ceny budú príjemne prekvapiť kohokoľvek. Tieto čísla závisí na verziu budovy.

Stavebníctvo predmestských domov na kľúč

V súčasnej dobe je výstavba budov novými požiadavkami. Mnoho stavebných technológií, aby bolo možné rýchlo vytvárať krásne a kvalitné bývanie. Také štruktúry neposkytujú, pretože staré spôsoby sú lepšie ako ich cena, spoľahlivosť. Aplikovanie najmodernejšie technológie vám umožní rýchlo a bez väčších ťažkostí realizovať stavby na kľúč hotových projektov.

Výstavba a interiérov vidieckych domov stavby na kľúč, ktorých ceny, ktoré sú k dispozícii pre masy, dostáva teraz obrovskú popularitu. Hlavnou výhodou tejto konštrukcie je poskytnúť stavebná spoločnosť celú škálu služieb. Takýto prístup znamená činnosti výskumné pracovisko, vytvorenie projektovej dokumentácie, vykonávanie stavebných prác. Zákazník dostane hotovú štruktúru. Títo odborníci budú zaobchádzať s dôrazom na požiadavky zákazníkov. Pripravte sa na vidieckom ubytovanie splní všetky požiadavky.

Budovanie krajiny dom na kľúč má mnoho výhod:

 • schopnosť rýchlo vykonávať stavbu. Tím profesionálov odovzdá domu do prevádzky načas. Bez oneskorenia zo strany developera nevzniká. Dátum uvedený v predstihu, a sú zapísané v zmluve;
 • možnosť plánovať dopredu odhad. Pri vytvorení projektu, spoločnosť vyrába a predbežné výpočty. Tento prístup nám umožňuje vážiť svoje finančné možnosti. Výstavba na kľúč výrazne ušetriť náklady. Okrem toho, spoločnosť-Builder je veľmi jednoduché ovládanie. Žiadne dodatočné náklady by nemali byť;
 • získanie záruky od developera. V zariadení bude pracovať jedna spoločnosť. Návrhári, projektanti, stavitelia, architekti - sú zamestnanci jednej spoločnosti. Takýto prístup bude nielen získať viac záruk, ale tiež ušetriť značné množstvo času a úsilia hľadať pracovnej sily. Všetko dohromady robí kľúč najvýhodnejšiu možnosť;
 • príležitosť vyberte prevedenie interiéru budovy individuálne. vidiecky dom prípravou plánu, ktorý má správny obloženie, bude mať úplne iný vzhľad. Vzhľadom k dizajnu interiéru môže dať budove určitý druh. To by malo postarať vopred objasniť tento bod v stavebnej firme.
Útulný vidiecky dom z baru

Útulný vidiecky dom z baru

Malý vidiecky dom z baru

Malý vidiecky dom z baru

Útulný vidiecky dom z dreva

Útulný vidiecky dom z dreva

Moderný vidiecky dom vlečka riadenia

Moderný vidiecky dom vlečka riadenia

Celý proces budovania zákazník môže kontrolovať osobne. Odpadom, kvalita, termíny - všetci zostanú pod kontrolou majiteľa, hoci spoločnosť má rozhodujúci vplyv funkciu.

Budovanie country dom na kľúč rieši problém s domom je veľmi jednoduchá a rýchla. To je najlepšou voľbou nenáročná realizácia je dnes. Postavený dom je funkčný a teplé. Táto budova vám umožní nie je o nič starať. All prevedením spoločnosť, a zákazník bude mať len užívať svoj vlastný domov.

Firma zaoberajúca sa stavbou na kľúč, vykonáva nielen konštrukcia samotného domu, ale aj zušľachtiť územia. Ako výsledok, obdrží zákazník ready-to-live-house a nádherné patio. krajinná architektúra - je ďalšie služby na kľúč.

Postaviť vidiecke sídlo môže byť nielen na rôznych projektoch, ale aj z rôznych materiálov, ale v každom prípade to bude lacná a rýchla.

Veľmi moderné dom sa nachádza v lesnom prostredí

Veľmi moderné dom sa nachádza v lesnom prostredí

Krásny dom na individuálnom projekte

Krásny dom na individuálnom projekte

Minimalistický poschodový dom

Minimalistický poschodový dom

Svetlý a útulný rekreačný dom z lakovaného dreva

Svetlý a útulný rekreačný dom z lakovaného dreva

Výstavba drevených domov v kľúči

Pre mnoho storočí domy sú postavené z dreva. História ukazuje, drevené domy v profesionálny výkon sa zvýšil silu a je schopný slúžiť viac ako jedno storočie. Asi každý videl staré drevené domy, ktoré sú postavené ešte v minulom storočí. Drevo - je najstarší stavebný materiál použiť na rôzne účely. Moderné drevené domy sú postavené z dreva. Tento materiál môže byť vyrobený rôznymi spôsobmi.

Dnes domov z baru zisk obrovskej popularite. Sú v dopyte po celom svete, pretože sú jedna rýchla a nenáročná realizácia. Stavbe domu z baru mali dôverovať profesionálom. Výstavba drevených domov v kľúči, projekty, ktoré možno prezerať na internete - to je najviac výhodnou voľbou pre zákazníka. Rôzne hotové návrhy drevených domov je veľmi jednoduché vyzdvihnúť svoju voľbu budovy.

Výhodou tohto typu výstavby budov sú nasledovné:

 • hospodárstva pri výstavbe a prevádzke. Táto možnosť budovy je prístupná všetkým majiteľom prímestských oblastiach. Drevený nosník je lacný materiál;
 • ľahká stavba. Táto konštrukcia nevyžaduje veľké a masívne základ. To môže ušetriť značné finančné prostriedky. Okrem toho konštrukcia bez náplne základy je oveľa rýchlejší, pretože základom chvíľu trvá, než zmenšovať;
 • To nevyžaduje veľa času na vybudovanie. Postaviť dom z baru pod kľúčom môže byť za niekoľko mesiacov. Osadenie domu dreva je v návrhári formulára, detaily, ktoré pridať do silného a bezpečného domova;
 • úplne šetrné k životnému prostrediu možnosť budovy. napríklad, Fínsky domov z baru nevypúšťa jedovaté látky škodlivé pre životné prostredie a ľudí, nevyvoláva alergie. Drevo - prírodný materiál, a pri výrobe reziva neobsahuje nebezpečné látky;
 • drevené trámové domy dýchať. To je dôvod, prečo tento dom má blahodárne účinky na všeobecné blaho ľudí, ktorí v nej žijú;
 • Vynikajúci udržať teplo v zime a chladné v lete. Tepelne vodivé vlastnosti dreva môže výrazne ušetriť na vykurovanie domov v zime. Dom rýchlo nataplivaetsya. Zahrejte to nebude ťažké ani v mŕtvy zimy. Ďalej, Nevyhrievaný teplota miestnosti prakticky neklesá počas dňa;
 • môže regulovať vlhkosť. Drevo - prírodný materiál, ktorý má túto úžasnú vlastnosť. Pohlcuje zvýšenú vlhkosť a dať ju na suchu;
 • sú nevyhnutné pre komfortné bývanie komunikáciu. Moderné domov z baru vybaveného odpadová voda, elektrina. Majú všetko: WC, kúpeľňa, sprchovací kút teplej vody. Mnoho ľudí s domácim produktu kúpeľ. To je najlepšia príležitosť na oddych po náročnom dni, a nemali by ste zanedbávať;
 • vhodné pre vysporiadanie ihneď po dokončení stavby. Oni nevyžadujú zmršťovanie. Domov z baru nevyžaduje osobitne sofistikovaný dizajn. Mnohí, naopak inklinujú zdôrazniť svoj prirodzený pôvod;
 • jednoduchá inštalácia na krátku dobu. Tento typ konštrukcie nevyžaduje špeciálnu ťažkú ​​techniku. Skúsení stavitelia sa skúsenosťami postaviť to veľmi rýchlo;
 • majú dlhú životnosť. Kvalitný postavený domovy bude slúžiť viac ako jednu generáciu. V súčasnosti existujú domy, v ktorých mnoho stoviek rokov a sú stále vhodné pre bývanie. To je dôvod, prečo dom drevostavby sú jednou z možností, ktoré bude trvať oveľa dlhšie tehlové domy.
Rodinný dom z baru v klasickom štýle

Rodinný dom z baru v klasickom štýle

Škandinávsky štýl v návrhu súkromného domu z lakovaného dreva

Škandinávsky štýl v návrhu súkromného domu z lakovaného dreva

Veľký a krásny dom z guľatiny vynikne medzi ostatnými budovami

Veľký a krásny dom z guľatiny vynikne medzi ostatnými budovami

Kontrast hnedé a čierne strešné nosníky pri navrhovaní súkromných domoch

Kontrast hnedé a čierne strešné nosníky pri navrhovaní súkromných domoch

Rozmanitosť ready-made návrhy drevených domov na kľúč umožňuje postaviť budovy všetkých tvarov a veľkostí. jednopodlažný a poschodový autobus, s garáž, vaňa alebo terasa - bez ohľadu na prianie klienta. Okrem toho budú tieto domy zlúčenie harmonicky s prírodou. Kvalifikovaný tím profesionálov bude vytvárať pre zákazníka krásne a pohodlné domov, skvele navrhovať krajinu. V dôsledku toho bude hotová stavba poskytuje harmonický komplex domov, vonkajších konštrukcií, terasa.

V takom by dom musí byť pohodlné nielen relaxovať, ale tiež pracovať. Vnútri vytvára priaznivý prostredia pre človeka. Krásna a elegantná dom bude hrdý na svojho pána.

Druhy drevené trámy používané pri výstavbe rodinných domov

Pri stavbe drevených domov používa niekoľko druhov dreva:

 • guľatiny. Pri použití takéhoto materiálu zvláštnu pozornosť by mala byť venovaná izoláciu materiálov. Hoci tento materiál a má vysokú technickú úroveň, ale domov z baru vyžaduje izoláciu, pretože hlavné tepelné straty cez steny ju;
 • tvarovaný lúč. Tento materiál je dnes najžiadanejšou medzi rovesníkmi. To vám umožní rýchlo stavať ekologicky šetrné domov;
 • lepené. Tento materiál je najdrahší variant výstavby drevených domov. Vyrába sa špeciálnym spôsobom a nevyžaduje žiadne zmrštenie.

Všetky druhy materiálov sa osvedčili ako vysoko kvalitné a trvanlivé. Samozrejme, že každý z nich má svoje výhody. Ale v každom prípade, použitie dreva v stavebníctve - to je šetrné k životnému prostrediu výstavba luxusného bývania v moderných technológií.

Jednoposchodová súkromný dom otsilendrovannogo dreva

Jednoposchodová súkromný dom guľatiny

Dom guľatiny s podkrovím

Dom guľatiny s podkrovím

Poschodový rodinný dom z Vrstvené drevo dvoch hnedých odtieňov

Poschodový rodinný dom z Vrstvené drevo dvoch hnedých odtieňov

Rodinný dom Vrstvené drevo

Rodinný dom Vrstvené drevo

Súkromný dom z vlnitého dreva

Súkromný dom z vlnitého dreva

Výstavba domov z penových blokov na kľúč

Ďalšou možnosťou je moderná budova Výstavba domov z penových blokov. Penový blok patrí do skupiny cenovo dostupných stavebných materiálov, ale cena ešte neznamená, že je nekvalitné. Práve naopak, pri nízkych nákladoch penového bloku má vysokú úroveň funkčnosti. Jeho účinnosť je oceňovaný používanie lacnejších komponentov, z ktorých je výrobok vyrobený. Výhody takýchto štruktúr sú:

 • Materiál vykazuje vysokú únosnosť. Penoblok je odolné a spoľahlivé, schopné odolať ťažké bremená;
 • vyznačujú dlhou životnosťou. Tento materiál nie je vplyv na životné prostredie, odolnosť proti extrémnym teplotám a vlhkosti. To nie je zničená po mnoho desaťročí;
 • To vám umožní rýchlo postaviť budovu ľubovoľnej zložitosti. Penový blok sa používa pre stavbu súkromných budov a priemyselných komplexov. On má zvláštny tvar, ktorý umožňuje rýchlo vytvárať murovací materiál;
 • To má nízky súčiniteľ tepelnej vodivosti. Táto látka patrí do kategórie výrobkov v teple a dobre zadržiavajúce teplo vnútri;
 • prijateľná cena za materiál. Jednoduchá výroba workflow vám umožní vytvoriť lacnejšie vysoko kvalitného materiálu;
 • Má nízku hmotnosť. Na základe takejto konštrukcii nie je nutné vyplniť masívne základňu;
 • ekonomicky výhodné konštrukcie, v ktorom je roztok v podstate uložený. Racionálne využitie betónu k zníženiu nákladov na budovanie múru;
 • To nevyžaduje veľa času pre vybudovanie budovy. Penový blok je umiestnený relatívne krátku dobu.

Stavbe domu z penových blokov Je to tá najlepšia voľba pre stavbu budovy v krajine použitia. Tento dom má všetky komunikačné linky, to je v teple a pohodlí. Ale také konštrukcia musí v exteriéri. Predná časť domu penového bloku môžu byť použité bez podšívky, ale skôr alebo neskôr sa všetci vrátili majiteľovi k vytvoreniu rafinovaného typu svojich domovov. To je dôvod, prečo vytvorenie fasáde domu sa odporúča, aby sa súčasne s výstavbou.

Použitie penového bloku konštrukcie vyžaduje inštaláciu hydroizolačných materiálov, vystužených pásov.

Luxusný dom z penových blokov vo viktoriánskom štýle

Luxusný dom z penových blokov vo viktoriánskom štýle

Dvojpodlažný rodinný dom s garážou penových blokov

Dvojpodlažný rodinný dom s garážou penových blokov

Veľký dom z penových blokov, lemované kamenné obklady

Veľký dom z penových blokov, lemované kamenné obklady

Súkromný dom z penových blokov s podkrovím a arkierom

Súkromný dom z penových blokov s podkrovím a arkierom

Najlepšie pre stavbu domu je výstavba rodinných domov z penovej bloky na kľúč, ktoré sú pôsobivé vo svojej rozmanitosti. Tento prístup umožňuje, aby konštrukcia, ako ušetriť na výstavbu budov, je ľahšie riadiť všetku prácu. Ak použijete hotový projekt odborníci na vysokej úrovni vyberie tú najvhodnejšiu možnosť a vykonať výstavbu to. Sám ako zákazník nemusí robiť. Bude mať len užívať pohodlie domu.

Postaviť dom z penového bloku môže byť ľubovoľnej veľkosti a tvaru. veľmi populárne plány domov s garážami, podkrovie. Tento prístup ku konštrukcii môže zachrániť využívania pôdy a zvýšenie úžitkovej plochy domu. Výstavba rodinných domov na kľúč - to je nielen výstavba samotnej budovy, ale aj modernizácia okolia.

Výstavba rodinných domov na kľúč: Projekty a cien pre rámové konštrukcie

zrubové domy Je to už veľa rokov používa po celom svete. Tento spôsob budovania osvedčené a široko používané pre výstavbu bytových domov. Tajomstvo tejto konštrukcie je zostaviť rám. To je základom domu, ktorý pripevnite k stene. Projekty zrubových domov populárne vďaka svojim prednostiam:

 • hospodárstva. Náklady na takejto štruktúry je malý a prístupné všetkým majiteľom pozemkov. Využitie moderných stavebných technológií môže významne znížiť náklady;
 • spoľahlivosť a odolnosť. Moderné materiály používané na výstavbu drevených domov sú vysokej kvality, ktoré sú schopné odolať ťažké bremená;
 • krátka doba montáže. Hrazdené dom v profesionálnom prístupe je uložená v priebehu niekoľkých týždňov. Je možné postaviť v každom ročnom období, ako masívne základ pre takúto stavbu neplatí;
 • Veľký výber konštrukčných možností. Dokončené projekty sú pôsobivé vo svojej rozmanitosti. To je domov rôznych formách, použitých materiálov, štvorca. Môžete postaviť malý domček, alebo multi-poschodový dom;
 • rôzne modely. Hrazdené dom môžu byť balené podľa požiadaviek zákazníka. Neznamená to však trvať veľa času a dodatočné náklady;
 • vysoká kvalita. Všetky materiály v súlade s regulačnými štandardmi, čo vám umožní vytvoriť vysoko kvalitné domy;
 • ktorého cena závisí na hodnote domu. Predbežné výpočty poskytujú možnosť realisticky posúdiť finančné možnosti.

Zrubové domy majú nízky súčiniteľ tepelnej vodivosti stien a strecha. Budovy sú vybavené spoľahlivejšie tepelnou ochranou. Vďaka tejto technológii je veľmi jednoduché zrubové domy v zime hreje. Takéto štruktúry dokonale udržať teplo a môže byť použitý na trvalý pobyt.

Neobvyklý štýlový hrazdené dom

Neobvyklý štýlový hrazdené dom

Hrazdené dom sa zmiešanú pleť

Hrazdené dom sa zmiešanú pleť

Svetlý a moderný drevený dom s mnohými oknami

Svetlý a moderný drevený dom s mnohými oknami

Hrazdené dom z baru

Hrazdené dom z baru

S využitím moderných technológií rámu umožňuje vytvoriť krásne a elegantné štruktúru. Sú odolné proti požiaru, majú najlepší pomer cena - kvalita.

Postaviť hrazdené dom s pomocou najlepšou stavebné firmy. Výstavba domov v kľúčových zaručuje vysoko kvalitné a rýchla inštalácia. Výstavba drevených domov stavby na kľúč Je to pôsobivé, najrýchlejší erekcie.

Voľba materiálu pre stavbu

Pri voľbe materiálu pre stavbu treba najprv určiť, čo chcete sa dostať z budovy domu, ako to bolo. Moderné technológie umožňujú rýchlo vytvárať Dom na trvalý pobyt. Každá z týchto variantov hotového projektu poradí s úlohami, ktoré sú vybavené komunikáciou, má svoje výhody aj nevýhody.

Je nemožné povedať, že niektoré konštrukcie je lepší alebo horší. To všetko závisí od individuálnych požiadaviek, finančných prostriedkov a pozemných funkcií. Tak, napríklad, Výstavba drevených domov stavby na kľúč, ktoré sú k dispozícii - je použitie prírodných materiálov, pre ktorú je potrebné sa starať o správne.

Pred výberom hotový projekt si, čo presne očakávate od svojho domova. Môžete tiež využiť rady odborníkov zaoberajúcich sa výstavbou rodinných domov hotových stavieb na kľúč.

Moderný tehlový dom s asymetrickou strechou

Moderný tehlový dom s asymetrickou strechou

Fabulous vidiecky dom z logu

Fabulous vidiecky dom z logu

Výstavba rodinných domov na kľúč: projekty a ceny - typická jednoposchodový dom z penových blokov je rýchla a jednoduchá možnosť stavby

Typický jednoposchodový dom z penových blokov je rýchla a jednoduchá možnosť stavby

Stavba domu sa nestane skutočnou hrôzu, keď zveriť odbornú firmu. To môže byť tiež veľmi krátkodobé a low-cost. Moderné technológie, ktoré sa používajú dnes pri stavbe sveta, lámanie staré stereotypy o výstavbu rodinných domov. Nebojte sa jednať, a čakať na lepšiu príležitosť. Výstavba rodinných domov na kľúč prinesie len pozitívne emócie, hlavná vec - právo vybrať si od spoločnosti-staviteľ.

Self-build home Je to zároveň všetky rovnako problematické, a ako to bolo predtým. Prečo sa teda pozrieť na problémy, ak existuje možnosť sa im vyhnúť? A možnosť toto - kompletná výstavba rodinných domov v kľúči.

Like this post? Please share to your friends: