Biele dvere v interiéri: 30+ Najlepšie nápady a riešenia

Dom začína s predsieňou a začneme náš výber s ohromujúcou vstupná hala štýlu"total white"

Dom začína s predsieňou a začneme náš výber s ohromujúcou vstupnou halou v «celkovom bielej» štýlu

Biele dvere v interiéri - klasický a najuniverzálnejší variant domov. výber interiérové ​​dvere Dnes je obrovský a za akéhokoľvek dizajnu možno nájsť vhodné. Niekto biela farba môže zdať na prvý pohľad, príliš nudné alebo nepraktické, ale ako riešenie interiéru nestráca svoj význam k tomuto dňu.


Luxusným parížskom byte, kde vyrezávané dverové panely - umelecké dielo

Luxusným parížskom byte, kde vyrezávané dverové panely - umelecké dielo

Čiastočné obkladanie stien umelý kameň v tehly plus bielej dvere

Čiastočné obkladanie stien umelý kameň je perfektne vyrazil tehlovú svetlých odtieňov

Kamenné múry a biele dvere - veľmi zaujímavé a vždy čerstvé vyzerajúce kombinácie

Kamenné steny a svetlé dvere - veľmi zaujímavé a vždy čerstvé vyzerajúce kombinácie

Valčekové tvarovky a jednoduchý, bez dekorácie, plátno

Roller kovanie a jednoduché plátno bez dekoru

Modernizmus a bielej farby v interiéri

Modernizmus a bielej farby v interiéri

Výhody bielych dverí

Dlhú dobu sa bieli dvere boli prítomné takmer v každej miestnosti v post-sovietskom priestore - či už verejné inštitúcie či obyčajných byty. Keď ľudia majú možnosť voľby, väčšina odmietla otravné ľahkých dvierok v prospech viac temné a drevo. V posledných rokoch došlo k opačnému trendu. Americkí a európski dizajnéri často používajú dverami svetlé farby v ich interiérov, úplne bez nich samozrejmosťou. Aké sú výhody dverami tejto farby?

  • všestrannosť. Sú dokonale kombinovať s akýmkoľvek farba v interiéri. Nezáleží na tom, akú farbu stien alebo nábytku v miestnosti, biela je ideálny pre každé prostredie. Tieto dvere je neutrálny a nemá zreteľný odkaz na štýl, pokiaľ to nebude mať ďalšie dekoratívne prvky. Nezáleží na tom, akú farbu a textúru podlaha v miestnosti, bude biele dvere nesmie byť v rozpore s laminátové, parkety alebo koberec. Nemožno povedať o drevené dvere, vyzdvihnúť postavu, na ktorej sa parketová podlaha v miestnosti je veľmi ťažké. Väčšina byty sú nastavené biele okenné rámy, dvere a okná kombinácia je v interiéri veľmi dôležité, že mu dáva celistvosť a úplnosť. Biela šerpa rovnako výhodné pozrieť sa do obývacej izby, spálne, detskej izby, predsiene, kuchyne či kúpeľne.
Biele dvere v interiéri. Moderný štýl, veľmi vhodný pre moderné apartmány v obytných domoch a bielymi stenami, posuvnými dverami

Veľmi vhodná pre byty v modernom štýle, byty a súčasného bielymi posuvnými dverami

"Невидимая" роторная дверь

"Neviditeľný" otočné dvere

  • Vzdušnosť. väčšina moderné bývanie sa môže pochváliť rozsiahlu oblasť. V súvislosti s blízkom vesmíre bielej farby sa stáva víťazom. To nebude zaťažovať miestnosť, v skutočnosti dať ľahké a vzdušné. Jednoduchosť týchto dverí nesmie vykonávať pozornosť, ale nie ho odviesť z hlavných prvkov v interiéri. Najvýnosnejšie kombinovať v malých miestnostiach bielej dvere so stenami v neutrálnych farbách. V tomto prípade sa vytvára ilúziu celostného priestoru, keď je stena sa zdá byť kontinuálne, a miestnosť - pretiahnutejšie. mliečno i dvere sú ideálne pre miestnosti s nízkymi stropmi, pomôžu vypracovať priestor.
  • Praktickosť. Mnohí sa obávajú, aby biely handra z možných nečistôt a odtlačky rúk na nich. To platí len v prípade, že rodina má malé deti. V skutočnosti, s náležitou starostlivosťou, sú oveľa praktickejšie. Oni nie sú tak nápadné prach aj na tmavých plochách.
Biele dvere do kuchyne v šedom interiéri podkroví štýle

Svetlo v kuchynských dverí v interiéri v štýle podkrovia

Kontrastné čiernej a bielej kombinácie záchodu

Kontrastné čiernej a bielej kombinácie záchodu

Biele dvere v rôznych štýloch interiérov

Cez jeho univerzálnosť, tam sú niektoré interiérové ​​štýly, kde sú dvere svetlé farby vyzerajú najvýhodnejší:

  • Scandinavian. Interiér.dizajnéri zo severských krajín, ako žiadna iná, neustále vyjadrovať svoju lásku k bielej farbe. Ich vzory zapôsobiť svojimi jednoduchými, čistými líniami, tvarov a farieb. Biela je jedným z kľúčových farieb pre Škandinávci. Oni sa neboja použiť na maximum v interiéroch. škandinávske apartmány Nemôžu pochváliť veľkých plôch, rovnako ako naše. Preto svetlo rozsah je pre nich tým najlepším riešením pre väčší priestor. Vzhľadom k tomu, škandinávsky štýl inklinuje ku všetkým prírodne a dvere do vnútra obleku a stručné bez zbytočných ozdobných prvkov. Jednoduché maľované drevo s nenápadnými doplnkami - tak vyzerá ako klasické dvere v minimalistickom škandinávskom štýle. V tomto prípade dizajnéri sa neboja kombinovať dvere s bielymi stenami, Dlažba väčšinou prírodné parkety alebo koberce s mäkkými kobercami.
  • Minimalizmus. Jednoduchosť a strohosť tento štýl dokonale dopĺňajú výstižné biele dvere bez dodatočných úprav s tými jednoduchými doplnkami. Nezáleží na tom, aké farby sú prítomné v interiéri, biele otvory sa zmestili do akéhokoľvek bytu projektu. Dokonca aj v tmavej miestnosti so stenami z hnedej alebo svetlo šedej dverí bude vyzerať ako víťaz, ak ich podpora biele podlahových líšt na podlahe alebo na strope a okenných rámov.
Kuchyňa v škandinávskom štýle štúdio

Kuchynské štúdiá v škandinávskom štýle

Biele dvere v svetlo šedej škandinávskej jedálni vyzerá celkom pokojné a tradičné

Biele dvere v svetlo šedej jedálni vyzerá celkom pokojné a tradičné

Laserové rezanie kovu umožňuje vytvoriť také jemné majstrovské pre tých, ktorí hľadajú ľahké priesvitné dverového prepážkou

Laserové rezanie kovu môže vytvárať jemné majstrovské dielo pre tých, ktorí hľadajú ľahko dverového prepážkou

  • Barokový, impérium, romantická a akýkoľvek klasický štýl. Bez ohľadu na bohatstvo a nádhere dekorácie dekorácie biele dvere by bolo vhodné v pokojnej klasický interiér, a grandiózny. Predtým oni ľahko použitý v palácoch a domoch bohatých šľachticov. S výzdoba a úpravy môžu udeliť až do tohto veľmi jednoduchého prvku interiéru trochu lesku. Biela alebo slonová kosť-farebný dvere v interiéri baroko z prírodného dreva, zdobený rezbami a bohatou štukovou prvky zlaté kovanie.
Elegantný mix starých a nových a vysokých skladacími dverami

Elegantný mix starých a nových a vysokých skladacími dverami

Kombinácia farieb s ktorým sa skombinuje biele dvere v interiéri

Dverové neutrálne farby možno úspešne kombinovať s inými farbami interiéru. Okrem toho si môžete zdobené dvere rôzne farby s cieľom vytvoriť celistvosť interiéru. Akú farbu svetla dverí v sebe spája to najlepšie?

Po prvé, samozrejme, biely. V prípade, že celá miestnosť vykonané v bielej farbe a dvere je logické, aby urobili to isté. Žiadne ďalšie akcenty v záujme zachovania celkový obraz nie je nutné. V prípade, že steny sú teplý odtieň bielej - mlieko, svetlobéžový alebo farby slonoviny, by sa malo vybrať viac starostlivo tón dverí, môže byť najúspešnejší dvere vyzerajú úplne rovnakú farbu ako na stenách.

Posuvné dvere na bielom Frosted v úzkom koridore

Posuvné dvere na bielom Frosted v úzkom koridore

Po druhé, biela vyzerá skvele vedľa kontrastných farbách - čokoládové, modrej, zelenej, fialovej a čiernej. Kombinácia bielej a modrej je široko používaný v interiéroch stredomorským tému. Mohlo by to byť vhodnejšie pre biele plátno Sea interiér, Predvádzanie vo svetlých odtieňoch azúrovej a piesčitých farbách.

Patina a biely plast - kombinácia, ktorá sa vyskytuje častejšie poľahčujúce okolnosti v komerčnom prostredí. Ale také nečakané kombinácie môžu byť uvedená do prevádzky, a pre dom

Patina a biela - kombinácia, ktorá môže oživiť interiér aj tie skromné ​​domu

Zelené a biele dvere interiér izby

Rad výrobkov Green vo vnútri dverí obývačky a svetla

Novobaroková: Elegantný kreslenie líšt a líšt rámovanie dverí

Novobaroková: elegantný kresba z líšt a štuky

Nie je nutné kombinovať biele dvere s ľahkým podlahy. Veľmi zaujímavá je kombinácia s tmavými drevenými podlahami. Medzi ďalšie prvky môžu byť použité na udržanie celkový obraz - vitráže, sklenené vložky, sokel správnu farbu, doplnky. Napríklad tmavá sokel nebude vyčnievať z bieleho krídla interiéru, vykonaný v hnedej alebo šedej tóny. Aj pomocou tmavého sokel a pásy môžu byť zamerané na dvere, označovať to z obrazu.

Zasklenie vitráže v prednej drevené dvere

Zasklenie vitráže v prednej drevené dvere

Dvere so sklenenými vložkami sú najúspešnejšie v vzhľad ľahký a vzdušný interiér. Sú vizuálne ťažšie miesto, ponecháva priestor pre svetlo. To je skvelé riešenie pre malé byty.

Väčšina moderných verzií Windows - lakonicky vzhľad. Sofistikovaný ženský dekor v rastlinných motívov a oblými tvarmi - nie práve v trende na dnes

Väčšina moderných verzií Windows - lakonicky vzhľad. Sofistikovaný ženský dekor v rastlinných motívov a oblými tvarmi - nie práve v trende na dnes


Like this post? Please share to your friends: