Francúzske Interiors: 80 luxusné nápady pre aristokratov a jednoducho znalca

Francúzske luxusný interiér

Francúzske luxusný interiér

Pri zmienke o francúzsky štýl príde na myseľ, je hmotnosť prívlastky: praktická, rafinovaný, elegantný, jedinečná - všetky tieto pojmy zreteľne charakterizujú francúzskej interiéry, ktoré sa stali vlastníctvom moderných rodín. Odborníci v oblasti konštrukčných riešení v interiéroch zdôrazniť, že neexistuje žiadny "správny" interiérové ​​riešenie, pretože nie sú k dispozícii žiadne "nesprávne" prvky, hlavnou požiadavkou na to - odraz podstaty majiteľov domov a vytváranie pohodlie pre svojich hostí. Ak ste nechýba romantizmu a oceňujú jemnosť a hebkosť v detaile, bude to iste ocenia poznámky tohto trendu v ich byte alebo dome. Pokiaľ ide o typ štýlu domov majú niekoľko stereotypy. Po prvé, skutočnosť, že je to drahé a príliš pompézne, ale nie je tomu tak. Francúzsky Spirit je zastúpená zámerne luxusným vybavením a jedinečnú harmóniu jednoduchých vecí. Ak chcete konečný výsledok francúzskeho štýlu vyzerala skvele, je potrebné vziať veľa jednoduchý príslušenstvo a obratne kombinovať.


obsah:

 • Dôraz v detailoch: predstavuje francúzsky štýl
 • História francúzskych interiérov
 • Takže jednotlivé prvky v dizajne
 • Podlahové krytiny a koberce
 • "Hra svetla" vo francúzskom štýle
 • Priestory vo francúzskom štýle: príklady dizajnu
Prevaha svetlých farieb vo francúzskom interiéri

Prevaha svetlých farieb vo francúzskom interiéri

Veľkými oknami, lustre a kockované dlaždice a zrkadlá v jedálni s francúzskym vnútra

Veľkými oknami, lustre a kockované dlaždice a zrkadlá v jedálni vo francúzskom štýle interiérov

Klasická francúzska interiér vyzerá elegantne a drahé

Klasická francúzska interiér vyzerá elegantne a drahé

Dôraz v detailoch: predstavuje francúzsky štýl

K základnej krútenie, ktorý charakterizuje epochu, a celý smer odkazuje škála farieb. Použitie homogénnych blízkych odtieňov, absencia ostrých kontrastov a prechodov umožňuje štýl jemné a sladké. Najobľúbenejšie tóny sú široko využívané pri tvorbe interiérov riešenia zahŕňajú možnosti, ako je orgován, pink-koralové, biela, šedá. Tapeta je najlepšie zvoliť jeden tón alebo použiť špeciálne sfarbenie zloženie múru. Milovníci obrazov, odborníci radia vybrať romantické vzory vykonané v jemných tónoch. Okrem farieb a pozadia, tu sú ďalšie detaily, že je dôležité venovať pozornosť tomu, keď je vnútro. Ale najprv pohľad na krátku históriu tejto úžasnej destinácie.

Tapeta s romantickými vzormi ozdobia spálni francúzsky štýl

Tapeta s romantickými vzormi ozdobia spálni francúzsky štýl

História francúzskych interiérov

Štýl výzdoby domov a bytov k nám prišlo z dávnej 17. storočia, a je teraz pevne drží svoju pozíciu, hrdo konkurovať s desiatkami ďalších destinácií. Zjednodušená French chic má niekoľko definícií a vlastnosti, ale rovnaké položky sú uvedené podrobnosti, ako je nábytok, starožitné doplnky, ozdobné dekoračné kompozície. textilné lahôdky textil alebo je - to všetko musí mať zodpovedajúcu plné štýlu a aby v miestnosti harmonická, elegantná, zaujímavé.

Štukové stropy dodajú eleganciu do interiéru vo francúzskom štýle

Štukové stropy dodajú eleganciu interiéru vo francúzskom štýle

Po celé stáročia, Francúzi majú značné úsilie a investovala veľa prostriedkov usporiadanie priestor, robili všetko, aby sa zachovala konštrukčná poznámky šarm a slúžil verne po dlhú dobu. Používa sa na dekoratívne účely vykladané parcela, mramorových sôch, lustre, Ďalšie luxusný tovar. Niektoré z nich majú čo do činenia s štýl baroko, Rococo: zapamätať, pretože tieto oblasti sú dnes populárne a predstavujú francúzsku skromnosť a veľkosť.

Francúzsky interiér inšpirovaný motívy hradov: starožitný nábytok, kvety, plátna, lampy, obrazy

Francúzsky interiér, inšpirovaný motívy hradov: starožitný nábytok, kvety, plátna, lampy, obrazy

Takže jednotlivé prvky v dizajne

Francúzsky štýl v interiéri, ako sme už uviedli, kompatibilita love farieb a jednotlivých prvkov, a preto je potrebné vziať do úvahy každý z nich.

design múr

Jedno slovo popísať výber smeru stien - "intenzita". Povrchy farebné riešenie nerobí žiadny rozdiel ako svojou hĺbkou a energie. Typicky francúzskej interiéry sú charakterizované prvky luxusu a bohatstva, ktoré v tomto smere, výber tapety, je dôležité venovať pozornosť ich štruktúre, ktorá by mala majú reliéf kvality a byť príjemné na dotyk.

Textúrou múr ozdobia francúzsky spálni

Textúrou múr ozdobia francúzsky spálni

Rada: Najlepším riešením by bolo maľovanie stien alebo nástenné fotky V niektorých častiach stien. To bude dať priestor navyše elegantný, takže si len vybrať nástenných malieb na tak, aby boli úplne v súlade s ostatnými časťami.

dizajnový nábytok

Tu dôležité kompatibilita a primeranosť každej položky. Stoly, stoličky, skrine, postele, sedacie súpravy Musíte byť vybrané starostlivo a opatrne. Francúzi majú spoločný výraz, "Boh je v detailoch", takže ich nádherné interiéry ľahko potvrdiť túto skutočnosť. Celkový obraz konštrukcia zostavuje zložité prvky romantizmu a mimoriadny komfort, vizuálne elegancia.

Na francúzskom štýle nábytku Kľúčovými faktormi sú:

 • pastelové farby,
 • prítomnosť vyrezávané prvky,
 • typ zakrivené nohy,
 • Francúzske záclony v interiéri,
 • bohatý textílie pre čalúnenie.
Ľahká podšívka nábytok, farebné vzory na stenách, svietniky a starožitný stôl s mramorovou doskou

Ľahká podšívka nábytok, farebné vzory na stenách, svietniky a starožitný stôl s mramorovou doskou

Mnoho moderných rodín k výberu vzorov špeciálne vybraných odborné služby - stylisti a dizajnéri, ktorí nám pomôžu určiť presný smer a vytvoriť osobitné podmienky.

Záclony, závesy vo francúzskom štýle

záclony bežne používaný v hodvábnej tkaniny, pretože tradične prítomná textil, ozdobné prvky v podobe strapce, vrkoč, zdvihol, ktorý vám umožní "hrať" s funkciami miestnosti a vytvoriť jedinečný a originálny priestor, ktorý vás poteší, vašu rodinu ľudí a každý hosť ,

Svetlé závesy vo francúzskom štýle

Svetlé závesy vo francúzskom štýle

Príslušenstvo pre zdobenie priestor

Vzhľadom k tomu, francúzsky štýl zahŕňa rozšírené používanie zlatenie strieborných farbách a prvky, rovnako ako kamienky, plniace roztoky a ďalšie ťahy scenériu, je potrebné venovať pozornosť príslušných doplnkov, ktoré sú určené na vyplnenie milosť z miestnosti, osvetlenie svetlice a ďalšie diela, aby vytvoriť luxusnú atmosféru. Existuje niekoľko základných prvkov, charakteristické používajú na výzdobu interiérov francúzsky (foto-shelf riešenie možno nájsť na internete).

 • antický zrkadlo, Štylizované "starožitnosti";
Starožitné zrkadlá, sviečky, sochy, fľaše, rámec pre francúzsky štýlu fotografie

Starožitné zrkadlá, sviečky, sochy, fľaše, rámy pre francúzskeho štýlu fotografie

 • originál Seat & Sofa Kryty, prikrývky;
 • pokuta závesy a žalúzie na okná, priestorové prechody;
Záclony nad posteľou, vo dverách

Záclony nad posteľou, vo dverách

 • prihláška záclon, strapce a suspenzie dekorácie;
 • Prítomnosť-box skladovaním šperky a zlato;
 • početný dekoračné vankúše hodváb alebo satén;
Početné vankúše na gauči vo francúzskom štýle

Početné vankúše na gauči vo francúzskom štýle

 • U koľají skutočnom použití obrazovky;
 • široko používaný vázy na podlahe, svietniky;
 • Steny sú zdobené obrazy vo veľkých rámov, kované železné svietnikov;
Starožitné obrazy na stenách v obývacej izbe francúzskej

Starožitné obrazy na stenách obývačky francúzskeho

 • Na strope visí krištáľové lustre prívesky;
 • Kúpeľne sú zdobené vonné sviečky;
 • Skrz pôvodné sadu porcelánových figúrok.
Porcelánové figúrky na krbovej rímse vedľa veľkým zrkadlom

Porcelánové figúrky na krbovej rímse vedľa veľkým zrkadlom

To znamená, že voľba v prospech francúzskeho štýlu prvkov oprávnená a zahŕňa použitie širokého spektra dielov rozširovať vyváženú atmosféru.

Podlahové krytiny a koberce

Francúzsky interiér bytu alebo domu vyžaduje dodržiavanie zásady praktickosti, ktorá je vytvorená po dlhú dobu - mnoho, mnoho rokov. V tejto súvislosti je dôležité vybrať takú podlahu, ktorá môže poskytnúť dlho bez výmennej služby. Tradične prvky musia mať dostatočnú pevnosť a spoľahlivosť. široko používaný drevené podlahy a ich krytie. Prijateľné použitie ako povlaky všetky tóny koberec Orientálna štýl, ktorý bude priestor trochu viac harmonické tóny a zdôrazňujú vycibrený interiér.

Drevený stôl s kobercami vo východnom štýle v spálni francúzskeho

Drevený stôl s kobercami vo východnom štýle v spálni francúzskeho

"Hra svetla" vo francúzskom štýle

osvetlenie - Jedným z hlavných oblastí pri zdobení priestor. To sa týka úrovne mäkkosti svietidiel a je k dispozícii na výber. Zvyčajne volí výrobky z kovaného bronzu. Pri správnej liečbe, materiál sa podobá zlato v tejto súvislosti, že je vždy prednosť: v staroveku, stredoveku.

Moderné dizajnéri tiež vziať do úvahy tento faktor a apartmány sú vykonané bez odchýlenia sa od starých tradícií. Často lustre sú vyrobené z hliníka, mosadze, a to napriek ich rozpočtové hodnoty z estetických vlastností, nie sú o nič horšie ako predchádzajúce produkty, zdôrazňujúce pôvab provincionalizmu.

Všeobecne platí, že sa dáva prednosť mäkké osvetlenie, nedostatok nadmerných svetiel. Na tieto účely sa používajú špeciálne nástroje, ktoré sú vybavené nastavením kontroly jasu, ktorá vám umožní vytvoriť pokojné prostredie vedúceho zhromaždenia nameraná sit-round pri stole a diskutovať o najnovšie správy.

Mäkké osvetlenie v interiéri príklad francúzskeho detských izieb

Mäkké osvetlenie v interiéri francúzskeho príklade detských izieb

Francúzske interiéry: príklady dizajnu

Francúzsky dizajn interiéru môže byť celkovo príjemnejšie. Zvážiť hlavnej miestnosti, zdobené v danom smere, a rozlišovať ich vlastnosti.

Žijúci vo francúzskom štýle: dizajnové jemnosti

 • Odtieň stien bude skvelé, keby to maľované v béžovej tónom.
 • Ako podlahové krytiny ako praktickom prevedení vhodného parkety.
 • Farbenie strop v bielom tóne stabilizuje hru tieňov a farieb;
 • elegantný mäkké slúchadlá s niektorými vymyslené detailmi zvýrazňujú vznešenosť štýlu: môžete použiť opierky dreva, vysokých nohách.
 • Čalúnenie farba pre mäkké roh je vybraný na základe individuálnych preferenciách, ktoré sa líšia v rámci hnedý a šedá farba je celkom prijateľné. Vhodné použití určitých bielych krviniek.
 • Voľne stojace steny by mali mať odtieň podobný farbe mäkké rohu, to isté platí pre konferenčný stolík (To môže tiež byť vybavená vyfrézovanými znakové prvky - kovových vložiek, snežniciach).
 • Vzhľadom k tomu, scenérie dokonale vyrovnať sa s úlohou fotografie a zrkadlo na stene, s masívnym rámom, veľké lustre na stropoch, svietnikov, šifónu závesy zdôrazňujú ľahkosť.
Francúzsky žijúci v krémovom odtieni

Francúzsky žijúci v krémovom odtieni

Tak to môže byť Francúzske Provence v interiéri  alebo akýkoľvek iný štýl, hlavná vec - riadiť sa pokynmi odborníkov a miestnosť dopadne skvele.

Fabulous Provence v interiéri obývacej izby

Fabulous Provence v interiéri obývacej izby

Interiér spálne vo francúzskom štýle

Táto orientácia znamená, striktné dodržiavanie základných princípov dizajnu.

 • Biele steny: sú perfektné piesku a béžové odtiene, meniace paletu zlata alebo farbu kávy.
 • Pre akékoľvek podlahy použiť povlak má piesok alebo béžová tón.
 • V každej izbe ako hlavné kúzlo člen vyčnieva lôžko: Môžete vybrať výrobok v rímskom štýle, vytvára efekt štuku, pokrývajúci hlavu šedej koženky.
 • Dôležité harmónie vankúše a obliečky so spoločným pozadí návrhu, vhodný mliečny palety.
 • Skriňový nábytok v podobe nočné stolíky, skriňa, komoda To by sa malo uskutočniť v všeobecnom smere štýle s posteľou, ktorá sa vytvorí zostavené a sofistikovaný interiér.
 • V miestnosti môže byť zdobené obrazy, zrkadlá, v skutočnosti, ako aj ďalších zariadení.

Takže, budete znovu spálni všetky potrebné podmienky pre trávenie voľného času, ak je kvalifikovane pristupovať k jeho dizajnu.

Perfektný dizajn francúzskej Spálne: biela a olivovo zelenej v interiéri, lampičky, komody a kované postele

Perfektný dizajn francúzskej Spálne: biela a olivovo zelenej v interiéri, lampičky, komody a kované postele

Kúpeľňa: tajomstvo dizajnu

Predpokladá sa tiež, zápis v niekoľkých smeroch, a celková kombinácia rozhodnutia.

 • maximálne množstvo svetla v miestnosti;
 • Voľba pastel svetlé farby;
 • gramotný Voľba tapety;
 • zrkadlo s elegantným rámu.
Obloha s vaňou môže byť tiež mramor, lustre, toaletný stolík s vázou

Obloha s vaňou môže byť tiež mramor, lustre, toaletný stolík s vázou

Výber kuchynského interiéru

francúzskej kuchyne, vnútro, ktorý sa môže líšiť v závislosti na preferenciách majiteľa, musí byť tiež v súlade s celkovým obrazom.

 • osvetlenie na maximum;
 • pastely;
 • kombinácia nábytku s lavice;
 • Použitie dekoračných vankúšov záclony.
Francúzske Interiors: vo francúzskom štýle v interiéri kuchyne

Francúzsky štýl v interiéri kuchyne

Vhodnou voľbou smery štýlu, budete môcť obnoviť výzdobu, ktorá poteší nielen krásu, ale aj neobmedzený komfort.


Like this post? Please share to your friends: